27.12.2018
Обмін акціями
qwe

 MHP SE (LSE: MHPC) материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, сьогодні оголошує про те, що компанія вирішила (та затвердила рішення на Зборах Директорів 15 листопада 2017 року) використати акції, що їй належали, для взяття під контроль 14% акцій ПрАТ «Агрофорт» («Агрофорт») в обмін на 0,24% глобальних депозитарних розписок МХП.

Далі > Завантажити >
03.12.2018
МХП продовжує нарощувати обсяги соціальних інвестицій
qwe МХП, дотримуючись у своїй діяльності принципів соціально відповідального бізнесу, здійснює системну підтримку гуманітарних та інфраструктурних проектів у різних регіонах країни. З кожним роком компанія збільшує інвестиції програм КСВ, розширюючи як векторність їхнього застосування, так і географію реалізації. У цьому МХП бачить не тільки свою місію, але й прямий обов'язок лідера агропромислового комплексу країни. Далі > Завантажити >
29.11.2018
Офіційна позиція компанії щодо ризиків і загроз у зв'язку із введенням воєнного стану в деяких регіонах України
qwe

З 28.11.2018 р. на території деяких областей України введено надзвичайні заходи із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введено воєнний стан.

У кількох із даних областей розташовані виробничі підприємства холдингу МХП. Усі вони працюють у звичайному режимі. Ніяких додаткових обмежень у їхній діяльності в цей час не передбачено. Ми дотримуємося вимог чинного законодавства України, уважно стежимо за розвитком ситуації для того, щоб у разі отримання доручень або вказівок органів влади, проінформувати та/або проінструктувати своїх співробітників.

Далі > Завантажити >
20.11.2018
MHP SE підписав договір про придбання компанії Perutnina Ptuj
qwe

 Любляна, Словенія / Київ, Україна 20 листопада 2018 р. - MHP SE (LSE: MHPC), одна з провідних міжнародних агропромислових груп після оголошення наміру придбати компанію Perutnina Ptuj D.D. (‘Perutnina’) 26 вересня 2018 року сьогодні оголошує, що MHP SE підписав угоду щодо придбання 90,692% випущеного акціонерного капіталу компанії Perutnina, репутабельної вертикально інтегрованої компанії в Південно-Східній Європі, включаючи Словенію.

Далі > Завантажити >
14.11.2018
Неаудовані фінансові результати за 3 квартал та 9 місяців
qwe MHP SE (LSE: MHPC) материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясоковбасних виробів та м'ясних виробів, готових до споживання) представляє фінансові результати своєї діяльності за третій квартал та дев’ять місяців, що закінчились 30 вересня 2018 року. Далі > Завантажити >
13.11.2018
Фахівці у сфері птахівництва про майбутні плани на Perutnina Ptuj
qwe

 Птуй, Словенія, 12 листопада. Після заяви Групи компаній МХП про намір щодо стратегічного входження у власність Perutnina Ptuj Group керівництво потенційного нового власника разом із керівництвом Perutnina Ptuj провело зустріч з фермерами птахофабрики Ptuj. Компанія Perutnina Ptuj повідомила про свої очікування потенційному новому власнику. Керівництво МХП представило бачення та плани подальшого розвитку компанії Perutnina Ptuj щодо розширення та інвестицій у фермерство в межах існуючої бізнес-моделі. Після зустрічі вони відвідали одного із селян, який займається так званою сертифікованою курячою селекцією.

Далі > Завантажити >
01.11.2018
Дата публікації фінансових результатів
qwe

 MHP S.E. (“МХП” або “Компанія”, LSE тікер: “MHPC”), материнська компанія однієї з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курятини і вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясоковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до споживання), опублікує свої фінансові результати за третій квартал та дев’ять місяців  2018 року о 14:00 (за Лондонським часом) 14 листопада 2018 року.

Далі > Завантажити >
23.10.2018
Відставка директора
qwe

MHP SE (“MHP”, LSE ticker: “MHPC”), одна з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, сьогодні оголошує те, що пан Віл’ям Річардс, який протягом 1 року був невиконавчим директором ради директорів MHP SE, пішов у відставку по причині значної зайнятості у Великобританії, що не дає йому можливості надалі виконувати обов’язки директора у складі Ради Директорів. Рішення вступає в силу негайно.

Далі > Завантажити >
18.10.2018
Операційні результати діяльності МХП за третій квартал і дев’ять місяців 2018 р.
qwe

MHP SE (LSE: MHPC),  материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясо-ковбасних виробів та м'ясних виробів, готових до споживання) сьогодні оголошує операційні результати своєї  діяльності за третій квартал і дев’ять місяців, які закінчились 30 вересня 2018 р.. Надалі в цьому документі MHP SE, а також дочірні компанії – «МХП», «Компанія» або «Група».

Далі > Завантажити >
25.09.2018
МХП планує придбати Perutnina Ptuj
qwe
MHP SE (LSE: MHPC), материнська компанія міжнародної агропромислової
компанії-лідера, після повідомлення від Slovenian Competition Protection Agency
підтверджує, що Компанія планує придбати Perutnina Ptuj, вертикально інтегровану

компанію в Південно-Східній Європі, що добре зарекомендувала себе на ринку. 

Далі > Завантажити >
23.08.2018
Фінансові результати за 2 кв. 2018 р., та перше півріччя що закінчилося 30 червня 2018 року
qwe

MHP SE (LSE: MHPC) материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності представляє фінансові результати своєї діяльності за 6 місяців та 2  квартал, що закінчився 30 червня 2018 року. 

Далі > Завантажити >
15.08.2018
Дата публікації фінансових результатів – ЗМІНА ЧАСУ
qwe

MHP S.E. (“МХП” або “Компанія”, LSE тікер: “MHPC”), материнська компанія однієї з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курятини і вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясоковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до споживання), опублікує свої фінансові результати за другий квартал та перше півріччя  2018 року о 07:00 (за Лондонським часом) 23 серпня 2018 року. 

Далі > Завантажити >
13.08.2018
Дата публікації фінансових результатів
qwe

MHP S.E. (“МХП” або “Компанія”, LSE тікер: “MHPC”), материнська компанія однієї з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курятини і вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясоковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до споживання), опублікує свої фінансові результати за другий квартал та перше півріччя  2018 року о 07:00 (за Лондонським часом) 23 серпня 2018 року 

Далі > Завантажити >
08.08.2018
Оновлено. Офіційна позиція компанії МХП
qwe

Щодо ситуації, яка виникла внаслідок некоректного висвітлення діяльності МХП у матеріалі видання «Бізнес медіа» від 6.08.2018 під заголовком «Наша Ряба» возглавила мировой рейтинг самых опасных для человека предприятий». В зазначеному матеріалі були подані недостовірні факти щодо результатів дослідження FAIRR Initiative. Матеріал з некоректними висновками без офіційної інформації з боку МХП поширив ряд онлайн-медіа.

 

Далі > Завантажити >
18.07.2018
Операційні результати діяльності МХП за другий квартал і шість місяців 2018 року
qwe

MHP SE (LSE: MHPC),  материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясо-ковбасних виробів та м'ясних виробів, готових до споживання) надає операційні результати діяльності МХП за другий квартал і шість місяців 2018 року, які закінчились 30 червня 2018 року. Надалі в цьому документі MHP SE, а також дочірні компанії – «МХП», «Компанія» або «Група». 

Далі > Завантажити >
02.07.2018
Нефінансовий звіт 2017
qwe

MHP SE (LSE: MHPC) материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясо-ковбасних виробів та м'ясних виробів, готових до споживання) публікує нефінансовий звіт за 12 місяців, що закінчилися 31 грудня 2017 року. Звіт написано за стандартами GRI. 

Далі >
18.06.2018
Результати річних зборів акціонерів
qwe

 MHP SE (LSE: MHPC), материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясо-ковбасних виробів та м'ясних виробів, готових до споживання) сьогодні оголошує про те, що на річних зборах акціонерів, які відбулися 18-го червня 2018 року о 10.00 ранку за адресою Зінас Кантер стріт, Айя Тріада 3035 Лімассол, Кіпр, всі резолюції було прийнято як звичайні резолюції.

Далі > Завантажити >
22.05.2018
Фінансові результати за 1 кв. 2018
icon

MHP SE (LSE: MHPC) материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясо-ковбасних виробів та м'ясних виробів, готових до споживання) представляє фінансові результати своєї діяльності за 1-й квартал, що закінчився 31 березня 2018 року. Далі в цьому документі MHP SE і дочірні компанії – «МХП», «Компанія» або «Група».

Далі > Завантажити >
16.05.2018
MHP SE Дата публікації фінансових результатів
qwe

MHP S.E. (“МХП” або “Компанія”, LSE тікер: “MHPC”), материнська компанія однієї з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курятини і вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясоковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до споживання), опублікує свої фінансові результати за перший квартал  2018 р. о 07:00 (за Лондонським часом) 22 травня 2017 року. 

Далі > Завантажити >
14.05.2018
МХП: Відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив
icons media1

Програма МХП «Село: кроки до розвитку» отримала нагороду в конкурсі соціальних ініціатив за внесок у розвиток міст та спільнот у 2017 році. Таке рішення ухвалила міжнародна експертна комісія за підсумками Конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності.
12 квітня 2018 року в Києві центр «Розвиток КСВ» нагородив кращі кейси 2017 року. Нагородження проходило в рамках конференції «Бізнес, що змінює країну» в Unit.City. Український агроіндустріальний холдинг МХП став переможцем у цілі №11 — «Сталий розвиток міст та спільнот».

Далі > Завантажити >
18.04.2018
MHP SE Операційні результати діяльності Компанії за перший квартал 2018 року, що завершився 31 березня 2018 року
icons media1

MHP SE (LSE: MHPC), материнська компанія провідної міжнародної агропромислової групи, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощувані зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м’ясоковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до споживання) представляє операційні результати своєї діяльності за три місяці, що закінчились 31 березня 2018 року. Надалі в цьому документі MHP SE, а також дочірні компанії – «МХП», «Компанія» або «Група». 

Далі > Завантажити >
17.04.2018
Якість, що не боїться перевірок: МХП прокоментував новий закон
icons media1

 В основі нового Закону України, що регулює контроль у сфері харчової продукції, лежить система НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points). Підприємства МХП працюють за її принципами вже понад 10 років, регулярно підтверджуючи високі результати міжнародними перевірками.

Далі > Завантажити >
12.04.2018
Виплата дивідендів
icons media1

Рада директорів MHP SE оголошує сьогодні про виплату проміжних дивідендів акціонерам Компанії.
Після ретельного дослідження показників діяльності Компанії за 2017 фінансовий рік і два місяці до 28 лютого 2018 р., про що свідчить консолідований фінансовий звіт за 12 місяців до 31 грудня 2017 р., та проміжних результатів за період до 28 лютого 2018 р., Рада директорів затвердила виплату проміжних дивідендів у розмірі US$0,7492 на 1 акцію, що еквівалентно близько US$80 млн.
 

Далі > Завантажити >
05.04.2018
Ініціативна група благодійного фонду МХП: «Розширюємося!»
icons media1

Великі компанії можуть і повинні бути каталізаторами змін у суспільстві. Саме тому 20 березня 2018 року Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП заявила:
«Як соціально відповідальний бізнес, що має для цього всі можливості, ми ініціюємо створення Фонду з метою підтримки та розвитку паралімпійської збірної». 

Далі > Завантажити >
03.04.2018
Закриття угоди з випуску єврооблігацій MHP SE
icons media1

MHP SE, материнська компанія провідної міжнародної агропромислової групи, головний офіс якої знаходиться в Україні, оголошує про закриття угоди із сукупною номінальною вартістю облігацій зі ставкою 6,95%, строком до 3 квітня 2026 р., випущених дочірньою компанією MHP Lux S.A., що зареєстрована в Люксембурзі та перебуває під 100% контролем MHP SE (Облігації), становить USD 550,000,000.  

Далі > Завантажити >
02.04.2018
Європейська комісія підтвердила відповідність продукції МХП найвищим міжнародним стандартам
icons media1

Місія Генерального Директорату Європейської Комісії з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE) у березні 2018 року завершила аудит МХП.
Відзнака європейських експертів підтверджує, що на підприємствах МХП дотримуються найвищих міжнародних стандартів якості продукції. Зокрема, це міжнародні стандарти FSSC 22000, ISO 22000 та BRC Food. У їхній основі лежать принципи НАССР (англ. — Hazard Analysis and Critical Control Points) та належної виробничої практики GMP.
 

Далі > Завантажити >
23.03.2018
Оголошення вартості єврооблігацій MHP SE
icons media1

MHP SE, материнська компанія провідної міжнародної агропромислової групи, головний офіс якої знаходиться в Україні, оголошує про те, що сукупна номінальна вартість облігацій зі ставкою 6,95%, строком до 3 квітня 2026 р., випущених дочірньою компанією MHP Lux S.A., що зареєстрована в Люксембурзі та перебуває під 100% контролем MHP SE, (Облігації), становить USD 550 000 000. Очікується, що облігації будуть оцінені рейтинговими агентствами Fitch і S&P. 

Далі > Завантажити >
09.03.2018
Оголошення про розміщення єврооблігацій та початок тендеру, що плануються
icons media1

MHP SE, материнська компанія міжнародної агропромислової Групи-лідера з головним офісом в Україні, планує провести зустрічі з інвесторами у зв’язку з можливим розміщенням нових єврооблігацій. Єврооблігації буде випущено дочірньою компанією MHP Lux S.A., що зареєстрована в Люксембурзі і знаходиться в 100%-вій власності MHP SE. 

Далі > Завантажити >
07.03.2018
MHP SE Фінансові результати діяльності за 4-й квартал и 12 місяців 2017 року
icons media1

MHP SE (LSE: MHPC) материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясо-ковбасних виробів та м'ясних виробів, готових до споживання) представляє фінансові результати своєї діяльності за 12 місяців та 4-й квартал, що закінчився 31 грудня 2017 року. Далі в цьому документі MHP SE і дочірні компанії – «МХП», «Компанія» або «Група». 

Далі > Завантажити >
27.02.2018
MHP SE Дата публікації фінансових результатів
icons media1

MHP S.E. (“МХП” або “Компанія”, LSE тікер: “MHPC”), материнська компанія однієї з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курятини і вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясоковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до споживання), опублікує свої фінансові результати за четвертий квартал та 2017 р. о 07:00 (за Лондонським часом) 7 березня 2017 року. 

Далі > Завантажити >
20.02.2018
Проведення позачергових Загальних зборів акціонерів Товариства
icons media1

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МИРОНІВСЬКИЙ ХЛІБОПРОДУКТ» (місцезнаходження: Україна, 08800, Київська обл., Миронівський р-н, м. Миронівка, вул. Елеваторна,1, ідентифікаційний код юридичної особи – 25412361) (надалі – Товариство) повідомляє про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів Товариства (надалі – Загальні збори), які відбудуться 08 березня 2018 року об 11-00 годині за адресою: 08800, Київська обл., Миронівський район, м. Миронівка, вул. Елеваторна, буд. 1, в адмінбудинку, приміщення актового залу №1. 

Далі > Завантажити >
01.02.2018
MHP SE Зміна дати публікації фінансових результатів
icons media1

MHP SE (LSE: MHPC), материнська компанія однієї з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курятини і вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясоковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до споживання) інформує акціонерів про те, що дата публікації фінансових результатів змінена з 14 березня 2018 р. на 7 березня 2018 р.

 

Далі > Завантажити >
25.01.2018
Операційні результати діяльності МХП за четвертий квартал і 12 місяців 2017 року, що закінчилися 31 грудня 2017 року
icons media1

MHP SE (LSE: MHPC), материнська компанія однієї з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курятини і вирощуванні зернових, а також іншій аграрній діяльності (виробництві м'ясоковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до споживання) представляє операційні результати своєї діяльності за четвертий квартал та 12 місяців 2017 року, що закінчились 31 грудня 2017 року. Далі в документі MHP SE, а також дочірні компанії – «МХП», «Компанія» або «Група». 

Далі > Завантажити >