17.10.2019
Прийми рішення на користь природи! Як пройшов #GREENCHALLENGE від МХП та ICTV
блогеры 1

Нещодавно МХП в рамках проекту «ТОП-100 блогерів України», який проводить телеканал ICTV, провів #GreenChallenge. Ведучий програми «Ранок у великому місті» Антон Равицький щоденно, протягом 21 дня розповідав, як можна дбати про довкілля. 

Крім того, ведучий пропонував прийняти рішення на користь природи та приєднатися до нового способу життя. 
Далі >
16.10.2019
18 листопада на запрошення МХП Київ відвідає Кен Сігал
segall

 18 листопада 2019 року на запрошення МХП Київ відвідає Кен Сігал – людина-легенда, гуру дизайну, який був креативним директором Apple більш ніж 12 років. 

Далі >
16.10.2019
На Українсько-ізраїльському інноваційному саміті МХП представить свій проєкт з моніторингу емоційного стану співробітників
Израильский саммит

Робоча група проєкту агроіндустріального холдингу МХП з моніторингу емоційного стану  співробітників на основі штучного інтелекту представить отримані  під час дослідження результати на Українсько-ізраїльському інноваційному саміті, який відбудеться у Києві в межах Ізраїльського тижня інновацій в Україні.

Далі >
10.10.2019
МХП приєднався до впливового бізнес-об'єднання Американська торговельна палата
АТП

Агрохолдинг МХП отримав членство в об'єднанні найбільших українських і міжнародних компаній — Американській торговельній палаті.

Далі >
07.10.2019
Аграрії заявляють про збитки через діяльність «Укрзалізниці»

 ТОВ «Катеринопільський елеватор» Групи МХП та ПАТ «Сумський завод продтоварів» звернулися до правоохоронних органів через факт зникнення понад 80 тонн соняшникової олії під час транспортування залізницею.

Далі >
07.10.2019
МХП системно підтримує освітні проекти в Україні
Освіторія

П’ятого жовтня 2019 року відбулась церемонія нагородження найкращих вчителів України «Global Teacher Prize Ukraine», яку проводить громадська спілка «Освіторія». МХП (Миронівський хлібопродукт) вже традиційно підтримує проекти в сфері освіти, зокрема, і «Global Teacher Prize Ukraine».

Далі >
05.10.2019
Юрій Косюк – «Новатор» у рейтингу «ТОП-25 найефективніших менеджерів України»
ЮА

 Засновник, Голова правління агроіндустріального холдингу МХП («Миронівський хлібопродукт») Юрій Косюк – «Новатор» у рейтингу «ТОП-25 найефективніших менеджерів України» за версією видання «Дело.ua». В номінації «Новатор» представлені топ-менеджери, які, слідуючи глобальним процесам, найбільш швидко та ефективно впроваджують інновації на своїх підприємствах.

Далі >
04.10.2019
3 підприємства МХП отримали звання соціально відповідальних інвесторів на «Селі Року 2019»
Село Року

 На Церемонії нагородження «Село Року 2019» від «Сільського Ревізора» 3 підприємства «Миронівського хлібопродукту» (МХП) отримали звання соціально відповідального інвестора. Серед них «Перемога Нова» (с. Тубільці), «Зернопродукт МХП» (с. Краснопілка) і «Захід-Агро МХП» (знаходиться поблизу с. Сопошин).

Далі >
04.10.2019
МХП серед лідерів рейтингу «ТОП-20 кращих роботодавців України»

 Агроіндустріальний холдинг МХП, який заснував і очолює відомий український бізнесмен Юрій Косюк, увійшов до рейтингу «ТОП-20 кращих роботодавців України» від всеукраїнського ділового видання «Власть денег».

Далі >
06.09.2019
Radar Tech, Agrohub і МХП оголосили результати MHP accelerator 2.0
акселератор 1

 5 вересня 2019 року відбувся фінальний Demo Day другого акселератора аграрних інновацій MHP accelerator, в рамках якого Radar Tech, Agrohub і МХП назвали результати програми. Переможцями стали команди Khmarka і QRSmarty, які отримали сертифікат на комерційний запуск з МХП. Крім того, ще 6 команд акселератора продовжать активну роботу з агрохолдингом.

Далі >
05.09.2019
Європейська Бізнес Асоціація надала повноправне членство агрохолдингу МХП

Агроіндустріальний холдинг МХП одержав повноправне членство у впливовому бізнес-співтоваристві Європейська Бізнес Асоціація.

 

Далі >
02.09.2019
МХП готує перші поставки м'яса курки на ринок Японії
Мясо птицы. Япония

 Агроіндустріальний холдинг МХП розпочав узгодження детальних товарних позицій та особливостей їхнього фасування з майбутніми імпортерами його продукції на японський ринок. Ця можливість з'явилася після узгодження ветеринарних сертифікатів між компетентними органами України та Японії.

Далі >
24.04.2019
Рейтинг ТОП-20 від видання «Власть денег»: МХП – найбільш екологічно чисте підприємство українського агросектору

 Ділове видання «Власть денег» включило агроіндустріальний холдинг МХП до фірмового рейтингу «ТОП-20 кращих екологічних програм, здійснюваних в Україні вітчизняними та закордонними компаніями». Дослідження визначило кращих виробників у різних секторах економіки. За екологічною чистотою МХП назвали лідером аграрної галузі України.

http://www.dsnews.ua/vlast_deneg/top-20-luchshih-eko-programm-kompaniy-22042019230500

Далі > Завантажити >
19.02.2019
Експерти і претенденти HeadHunter назвали МХП одним із найпривабливіших роботодавців українського агросектору

Агроіндустріальний холдинг МХП за результатами опитування претендентів і провідних експертів, проведеного міжнародним кадровим порталом «HeadHunter Україна», увійшов до галузевого ТОП-10 кращих роботодавців країни 2018 року.

У межах цього дослідження організатори вивчили думку респондентів, аби визначити, що цінують претенденти в роботодавцеві, на що звертають увагу під час вибору компанії та хто з роботодавців є найпривабливішим на ринку праці. Враховували думки як тих, хто шукає роботу, так і експертів у співвідношенні ваги оцінки 60/40.

Як зазначає HeadHunter, оцінюючи роботодавців, експерти враховували прозорість і соціальну відповідальність бізнесу, рівень зрілості HR-функції в компанії, розвиненість системи навчання та корпоративної культури, репутацію роботодавця, соціальні гарантії для працівників, турботу роботодавця про співробітників, їхнє залучення в бізнес.

Претенденти так само зазначають, що під час вибору компанії-роботодавця звертають увагу на її стабільність, корпоративну культуру та соціальну відповідальність, розміщення офісу, цінують наявність іноземних інвестицій або міжнародного капіталу, враховують звіти, відгуки та коментарі про компанію у відкритих джерелах, беруть до уваги галузеву належність компанії.

Далі >