24.10.2016
МХП – переможець конкурсу «Екологічна якість та безпека»
nagrada

19 жовтня 2016 під час відкриття Міжнародного форуму GREEN MIND відбулося урочисте нагородження конкурсантів-фіналістів ХV Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека». 

Далі >
30.08.2016
МХП вітає рішення Нідерландського Комітету з питань Рекламного кодексу
book

9 серпня 2016 р., Комітет з питань рекламного кодексу прийшов до висновку, що реклама дійсно порушила положення статті 2 Нідерландського кодексу про рекламу. Комітет дав рекомендацію Партії тварин та GUE/NGL (одна зі сторін, зазначена в рекламному оголошенні) більше не проводити рекламну кампанію таким чином.

Далі > Завантажити >
21.06.2016
П’ята річниця «Трактор-фесту» в «Урожаї»
TF_1

17 червня в «Урожаї» відбувся традиційний фестиваль тракторних перегонів «Трактор-фест». У 2016 році фестиваль відзначав п’яту річницю свого проведення. Подія відбулася в Яблунівці Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.  

Далі >
14.04.2016
Безкомпромісний Мама-контроль від ТМ «Наша Ряба»
icon

Більше 5 000 мам піклуються про якість «Нашої Ряби» і годують цією курочкою своїх діток.

Це – сильний аргумент, адже безкомпромісність мам до безпеки своїх дітей – безсумнівна.

Ці історії життєві, їм віриш з першого слова. А ще - вони сповнені материнської любові, тому дуже зворушливі...

Далі >
11.04.2016
Green office в МХП
icon

Кожен з нас, не виходячи з офісу та виконуючи свої щоденні обов’язки, може зробити свій внесок у збереження навколишнього середовища – і саме це кожному з нас допомагає реалізувати компанія.

Далі >
07.04.2016
Меморандум про співпрацю між Gezondheid Dienst voor Dieren B.V. (GD) (Нідерланди) і ПАТ «Миронівський хлібопродукт»
book

17 березня 2016 року в Києві компанія Gezondheid Dienst voor Dieren B.V. (GD) (Нідерланди) і ПАТ «Миронівський хлібопродукт» підписали Меморандум про співпрацю. Gezondheid Dienst voor Dieren B.V. (GD) (Нідерланди) - інноваційна голландська компанія, відома не лише на нідерландському, а й на міжнародному ринку. Організація відіграє провідну роль у галузі охорони здоров'я тварин, ветеринарії та тваринництва.

Далі > Завантажити >
25.03.2016
МХП знову обирає трактори Fendt
book

Прес-служби ПАТ «Миронівський хлібопродукт» і компанії «АСА «Астра» повідомляють про те, що в березні 2016 року МХП придбав 16 тракторів Fendt 936 Vario-Power на загальну суму понад 3 млн євро.

Далі >
14.01.2016
Fitch: зміни податкового кодексу України нейтральні для рейтингів Кернела і МХП
book

Fitch Ratings-Москва / Лондон-14 січня 2016 Fitch Ratings відзначає, що недавні зміни податкового режиму України відносно сільськогосподарських виробників нейтральні для рейтингів Kernel Holding S.A. («Кернел») і MHP S.A. («МХП»), які знаходяться на рівні «CCC».

Далі > Завантажити >