19.12.2017
МХП – роботодавець-2017 в агросекторі за версією трьох рейтингів
МХП - лучший работодатель 2017

Український агрохолдинг МХП – в ТОПі трьох рейтингів «Кращий роботодавець»:
• перше місце в номінації «HR-експансія» та шосте місце в номінації «Стабільний розвиток» в журналі «Бізнес»;
• кращий роботодавець агросектору за версією «Фокусу»;
• єдина агропромислова компанія у списку ТОП-20 кращих «Рейтингу роботодавців України» міжнародного кадрового порталу HeadHunter.
 

Далі >
12.12.2017
Четвертинівка сказала «так» розширенню співпраці з Вінницькою птахофабрикою

11 листопада 2017 р. у с. Четвертинівка Тростянецького р-ну Вінницької обл. пройшли громадські слухання щодо розробки дозвільної документації для будівництва бригади по вирощуванню курчат-бройлерів Вінницької птахофабрики, що входить до Групи МХП. 

Далі >
27.11.2017
МХП переміг на Всеукраїнському конкурсі «Екологічна якість та безпека»
Диплом за экологию

21 листопада 2017 в Києві на Міжнародному форумі INNOVATION MARKET привітали переможців 16-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека». У номінації «Розвиток більш чистих технологій виробництва» перемогу здобуло ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Нагороду отримував Олександр Семенець, головний еколог компанії. 

Далі >
27.11.2017
Корпоративний журнал МХП отримав гран-прі на конкурсі корпоративних медіа
Диплом журнала МХП

7 листопада у Radisson Blu Hotel у Києві відбулось нагородження кращих корпоративних видань України. Організатор заходу – Асоціація корпоративних медіа України.
Конкурс проходить дванадцятий рік поспіль. Цього року журі розглядало 108 корпоративних проектів, що змагались у двадцяти категоріях.
 

Далі >
17.11.2017
Зустріч представників МХП і громадськості у Соціальному центрі МХП, м. Ладижин
icons media1

16 листопада у м. Ладижин відбулась зустріч представників МХП з громадськими організаціями та місцевими активістами.  

Далі > Завантажити >
07.11.2017
Новий образ МХП – сучасне бачення зі збереженням історії компанії
logo_new_MHP

Група МХП вперше провела оновлення логотипу та фірмового стилю компанії.
Новий знак – це трансформація історичного елементу – «млин», який був присутній у логотипі компанії ще з 1998 року. Оновлений млин став сучасним, мінімалістичним, але зберіг автентичність першого знаку, а разом з ним і історію компанії.
 

Далі >
10.10.2017
МХП долучився до Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC)
unic

Прозорість ведення бізнесу, висока репутація відповідальної компанії, міцна корпоративна та ділова етика, лідерські позиції на ринку через чесну конкуренцію якісною продукцією – незмінна філософія групи компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» від дня заснування й до сьогодні. 

Далі >
09.10.2017
МХП спільно з Radar Tech запускає масштабний проект з пошуку та підтримки стартапів
Radar_Tech

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» і технологічний кластер Radar Tech запускають спільний інноваційний акселератор для пошуку та розвитку стартапів у різних напрямках.

Далі >
19.09.2017
Прозорість ведення бізнесу: МХП виграв суд проти німецького телеканалу
icons media1

Провідний український агрохолдинг МХП, який чітко дотримується принципів максимальної прозорості і відкритості при веденні бізнесу, виграв суд проти німецького телеканалу.  

Далі >
13.09.2017
Антикорупційна політика МХП
коррупция

У 2017 році ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (далі – Компанія) впровадила Антикорупційну політику відповідно до чинного антикорупційного законодавства України, а також з урахуванням найкращих міжнародних практик. 

Далі >
18.08.2017
Переможці конкурсу «Село: кроки до розвитку» у Вінницькій області
IMG_0761

16 серпня 2017 року у Вінницькій облдержадміністрації відбулося підбиття підсумків  конкурсу мікрогрантів для сільського населення «Село: кроки до розвитку» та оголошено 20 кращих проектів.
В урочистій атмосфері 20 переможців конкурсу отримали від ПАТ «МХП» сертифікати на фінансування свого проекту в розмірі до 40 000 гривень.

Далі >
11.08.2017
МХП налагоджує співпрацю із громадськими організаціями
icons media1

Усередині липня 2017 р. відбулася вже друга зустріч із представниками громадської природоохоронної організації «Національний екологічний центр України» (НЕЦУ) та Мережі «Банквотч» (CEE Bankwatch Network). 

Далі >
07.08.2017
Екологічний форум у Ладижині за участю МХП
forum

3 серпня у Ладижині Вінницької області відбувся перший екологічний форум. Захід зібрав більш ніж півсотні учасників – представників крупного бізнесу і громадськості регіону.  

Далі >
01.08.2017
Переможці конкурсу «Село. Кроки до розвитку» у Черкаській області
selo.kroky

1 серпня 2017 року в конференц-залі готелю «Оптіма» у м. Черкаси відбулося підбиття підсумків конкурсу міні-грантів для сільського населення «Село: кроки до розвитку». Під час заходу оголошено 25 найкращих проектів. 

Далі >
09.06.2017
Міжнародний фестиваль OPERAFEST-TULCHYN
opera_1

На Вінниччині відбувся перший міжнародний фестиваль OPERAFEST-TULCHYN, який тривав 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині. Захід організовано за підтримки народного депутата України Миколи Кучера та головного спонсора – ПАТ «МХП».

Далі >
12.04.2017
Конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку» тепер і у Вінницькій області
Selo_2_front

11 квітня 2017 року в Вінницькій облдержадміністрації відбулася прес-конференція, на якій було презентовано соціальний проект «Село. Кроки до розвитку». Під час конференції відбулось підписання Меморандуму «Про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт». 

Далі >
05.04.2017
МХП та ГО «Ладижинська громадська рада» підписали Меморандум про створення комунікаційної платформи
icon

4 квітня 2017 року у Ладижині між ПАТ «МХП» та ГО «Ладижинська громадська рада» був підписаний Меморандум про створення комунікаційної платформи «Влада — Господарський сектор — Громада За чисте виробництво». 

Далі >