17.10.2019
Прийми рішення на користь природи! Як пройшов #GREENCHALLENGE від МХП та ICTV
блогеры 1

Нещодавно МХП в рамках проекту «ТОП-100 блогерів України», який проводить телеканал ICTV, провів #GreenChallenge. Ведучий програми «Ранок у великому місті» Антон Равицький щоденно, протягом 21 дня розповідав, як можна дбати про довкілля. 

Крім того, ведучий пропонував прийняти рішення на користь природи та приєднатися до нового способу життя. 
Далі >
16.10.2019
18 листопада на запрошення МХП Київ відвідає Кен Сігал
segall

 18 листопада 2019 року на запрошення МХП Київ відвідає Кен Сігал – людина-легенда, гуру дизайну, який був креативним директором Apple більш ніж 12 років. 

Далі >
16.10.2019
На Українсько-ізраїльському інноваційному саміті МХП представить свій проєкт з моніторингу емоційного стану співробітників
Израильский саммит

Робоча група проєкту агроіндустріального холдингу МХП з моніторингу емоційного стану  співробітників на основі штучного інтелекту представить отримані  під час дослідження результати на Українсько-ізраїльському інноваційному саміті, який відбудеться у Києві в межах Ізраїльського тижня інновацій в Україні.

Далі >
10.10.2019
МХП приєднався до впливового бізнес-об'єднання Американська торговельна палата
АТП

Агрохолдинг МХП отримав членство в об'єднанні найбільших українських і міжнародних компаній — Американській торговельній палаті.

Далі >
07.10.2019
Аграрії заявляють про збитки через діяльність «Укрзалізниці»

 ТОВ «Катеринопільський елеватор» Групи МХП та ПАТ «Сумський завод продтоварів» звернулися до правоохоронних органів через факт зникнення понад 80 тонн соняшникової олії під час транспортування залізницею.

Далі >
07.10.2019
МХП системно підтримує освітні проекти в Україні
Освіторія

П’ятого жовтня 2019 року відбулась церемонія нагородження найкращих вчителів України «Global Teacher Prize Ukraine», яку проводить громадська спілка «Освіторія». МХП (Миронівський хлібопродукт) вже традиційно підтримує проекти в сфері освіти, зокрема, і «Global Teacher Prize Ukraine».

Далі >
05.10.2019
Юрій Косюк – «Новатор» у рейтингу «ТОП-25 найефективніших менеджерів України»
ЮА

 Засновник, Голова правління агроіндустріального холдингу МХП («Миронівський хлібопродукт») Юрій Косюк – «Новатор» у рейтингу «ТОП-25 найефективніших менеджерів України» за версією видання «Дело.ua». В номінації «Новатор» представлені топ-менеджери, які, слідуючи глобальним процесам, найбільш швидко та ефективно впроваджують інновації на своїх підприємствах.

Далі >
04.10.2019
3 підприємства МХП отримали звання соціально відповідальних інвесторів на «Селі Року 2019»
Село Року

 На Церемонії нагородження «Село Року 2019» від «Сільського Ревізора» 3 підприємства «Миронівського хлібопродукту» (МХП) отримали звання соціально відповідального інвестора. Серед них «Перемога Нова» (с. Тубільці), «Зернопродукт МХП» (с. Краснопілка) і «Захід-Агро МХП» (знаходиться поблизу с. Сопошин).

Далі >
04.10.2019
МХП серед лідерів рейтингу «ТОП-20 кращих роботодавців України»

 Агроіндустріальний холдинг МХП, який заснував і очолює відомий український бізнесмен Юрій Косюк, увійшов до рейтингу «ТОП-20 кращих роботодавців України» від всеукраїнського ділового видання «Власть денег».

Далі >
06.09.2019
Radar Tech, Agrohub і МХП оголосили результати MHP accelerator 2.0
акселератор 1

 5 вересня 2019 року відбувся фінальний Demo Day другого акселератора аграрних інновацій MHP accelerator, в рамках якого Radar Tech, Agrohub і МХП назвали результати програми. Переможцями стали команди Khmarka і QRSmarty, які отримали сертифікат на комерційний запуск з МХП. Крім того, ще 6 команд акселератора продовжать активну роботу з агрохолдингом.

Далі >
05.09.2019
Європейська Бізнес Асоціація надала повноправне членство агрохолдингу МХП

Агроіндустріальний холдинг МХП одержав повноправне членство у впливовому бізнес-співтоваристві Європейська Бізнес Асоціація.

 

Далі >
02.09.2019
МХП готує перші поставки м'яса курки на ринок Японії
Мясо птицы. Япония

 Агроіндустріальний холдинг МХП розпочав узгодження детальних товарних позицій та особливостей їхнього фасування з майбутніми імпортерами його продукції на японський ринок. Ця можливість з'явилася після узгодження ветеринарних сертифікатів між компетентними органами України та Японії.

Далі >
24.04.2019
Рейтинг ТОП-20 від видання «Власть денег»: МХП – найбільш екологічно чисте підприємство українського агросектору

 Ділове видання «Власть денег» включило агроіндустріальний холдинг МХП до фірмового рейтингу «ТОП-20 кращих екологічних програм, здійснюваних в Україні вітчизняними та закордонними компаніями». Дослідження визначило кращих виробників у різних секторах економіки. За екологічною чистотою МХП назвали лідером аграрної галузі України.

http://www.dsnews.ua/vlast_deneg/top-20-luchshih-eko-programm-kompaniy-22042019230500

Далі > Завантажити >
19.02.2019
Експерти і претенденти HeadHunter назвали МХП одним із найпривабливіших роботодавців українського агросектору

Агроіндустріальний холдинг МХП за результатами опитування претендентів і провідних експертів, проведеного міжнародним кадровим порталом «HeadHunter Україна», увійшов до галузевого ТОП-10 кращих роботодавців країни 2018 року.

У межах цього дослідження організатори вивчили думку респондентів, аби визначити, що цінують претенденти в роботодавцеві, на що звертають увагу під час вибору компанії та хто з роботодавців є найпривабливішим на ринку праці. Враховували думки як тих, хто шукає роботу, так і експертів у співвідношенні ваги оцінки 60/40.

Як зазначає HeadHunter, оцінюючи роботодавців, експерти враховували прозорість і соціальну відповідальність бізнесу, рівень зрілості HR-функції в компанії, розвиненість системи навчання та корпоративної культури, репутацію роботодавця, соціальні гарантії для працівників, турботу роботодавця про співробітників, їхнє залучення в бізнес.

Претенденти так само зазначають, що під час вибору компанії-роботодавця звертають увагу на її стабільність, корпоративну культуру та соціальну відповідальність, розміщення офісу, цінують наявність іноземних інвестицій або міжнародного капіталу, враховують звіти, відгуки та коментарі про компанію у відкритих джерелах, беруть до уваги галузеву належність компанії.

Далі >
08.08.2018
Оновлено. Офіційна позиція компанії МХП

Щодо ситуації, яка виникла внаслідок некоректного висвітлення діяльності МХП у матеріалі видання «Бізнес медіа» від 6.08.2018 під заголовком «Наша Ряба» возглавила мировой рейтинг самых опасных для человека предприятий». В зазначеному матеріалі були подані недостовірні факти щодо результатів дослідження FAIRR Initiative. Матеріал з некоректними висновками без офіційної інформації з боку МХП поширив ряд онлайн-медіа.

 

Далі > Завантажити >
03.07.2018
Нефінансовий звіт МХП: підсумки 2017 року
Нефінансовий_Звіт_зобр.

Компанія МХП впевнено крокує в напрямі лідерства в агросфері, активно впроваджує інновації і розширює масштаби своєї діяльності, керуючись ключовими принципами сталого розвитку для досягнення продовольчої безпеки, екологічної стійкості, збереження довкілля та розвитку громад і країни в цілому. 

Далі > Завантажити >
25.05.2018
МХП анонсував запуск оновленої програми для молоді «МХП СТАРТ»

Агроіндустріальний холдинг МХП продемонстрував яскраве відео на підтримку запуску оновленої програми для молодих фахівців — «МХП СТАРТ».
Головні герої нового ролика — молоді люди найрізноманітніших професій, об'єднані однією метою: заряджати цей світ, віддавати йому частинку себе, своїх знань і енергії. Це відображення сучасної аграрної галузі, інноваційної та ефективної, причому не тільки «на камеру»: в деяких епізодах знялися реальні співробітники МХП.

Далі >
02.03.2018
МХП проти наклепу: офіційна позиція компанії щодо розміщеної інформації про ТОВ «Вінницька птахофабрика»

28 лютого 2018 року онлайн-видання «Аргументум» опублікувало матеріал про діяльність одного з підприємств Групи МХП. Публікація демонструє ознаки відвертої сфабрикованої брехні, направленої на нанесення шкоди діловій репутації підприємства ТОВ «Вінницька птахофабрика», всієї Групи МХП та окремих осіб. 

 

Компанія у відповідь надала власну офіційну позицію щодо наклепу та інформаційної війни, яка відкрито ведеться проти МХП на численних ресурсах

Далі >
19.12.2017
МХП – роботодавець-2017 в агросекторі за версією трьох рейтингів
МХП - лучший работодатель 2017

Український агрохолдинг МХП – в ТОПі трьох рейтингів «Кращий роботодавець»:
• перше місце в номінації «HR-експансія» та шосте місце в номінації «Стабільний розвиток» в журналі «Бізнес»;
• кращий роботодавець агросектору за версією «Фокусу»;
• єдина агропромислова компанія у списку ТОП-20 кращих «Рейтингу роботодавців України» міжнародного кадрового порталу HeadHunter.
 

Далі >
12.12.2017
Четвертинівка сказала «так» розширенню співпраці з Вінницькою птахофабрикою

11 листопада 2017 р. у с. Четвертинівка Тростянецького р-ну Вінницької обл. пройшли громадські слухання щодо розробки дозвільної документації для будівництва бригади по вирощуванню курчат-бройлерів Вінницької птахофабрики, що входить до Групи МХП. 

Далі >
27.11.2017
МХП переміг на Всеукраїнському конкурсі «Екологічна якість та безпека»
Диплом за экологию

21 листопада 2017 в Києві на Міжнародному форумі INNOVATION MARKET привітали переможців 16-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека». У номінації «Розвиток більш чистих технологій виробництва» перемогу здобуло ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Нагороду отримував Олександр Семенець, головний еколог компанії. 

Далі >
27.11.2017
Корпоративний журнал МХП отримав гран-прі на конкурсі корпоративних медіа
Диплом журнала МХП

7 листопада у Radisson Blu Hotel у Києві відбулось нагородження кращих корпоративних видань України. Організатор заходу – Асоціація корпоративних медіа України.
Конкурс проходить дванадцятий рік поспіль. Цього року журі розглядало 108 корпоративних проектів, що змагались у двадцяти категоріях.
 

Далі >
17.11.2017
Зустріч представників МХП і громадськості у Соціальному центрі МХП, м. Ладижин
icons media1

16 листопада у м. Ладижин відбулась зустріч представників МХП з громадськими організаціями та місцевими активістами.  

Далі > Завантажити >
07.11.2017
Новий образ МХП – сучасне бачення зі збереженням історії компанії
logo_new_MHP

Група МХП вперше провела оновлення логотипу та фірмового стилю компанії.
Новий знак – це трансформація історичного елементу – «млин», який був присутній у логотипі компанії ще з 1998 року. Оновлений млин став сучасним, мінімалістичним, але зберіг автентичність першого знаку, а разом з ним і історію компанії.
 

Далі >
10.10.2017
МХП долучився до Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC)
unic

Прозорість ведення бізнесу, висока репутація відповідальної компанії, міцна корпоративна та ділова етика, лідерські позиції на ринку через чесну конкуренцію якісною продукцією – незмінна філософія групи компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» від дня заснування й до сьогодні. 

Далі >
09.10.2017
МХП спільно з Radar Tech запускає масштабний проект з пошуку та підтримки стартапів
Radar_Tech

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» і технологічний кластер Radar Tech запускають спільний інноваційний акселератор для пошуку та розвитку стартапів у різних напрямках.

Далі >
19.09.2017
Прозорість ведення бізнесу: МХП виграв суд проти німецького телеканалу
icons media1

Провідний український агрохолдинг МХП, який чітко дотримується принципів максимальної прозорості і відкритості при веденні бізнесу, виграв суд проти німецького телеканалу.  

Далі >
13.09.2017
Антикорупційна політика МХП
коррупция

У 2017 році ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (далі – Компанія) впровадила Антикорупційну політику відповідно до чинного антикорупційного законодавства України, а також з урахуванням найкращих міжнародних практик. 

Далі >
18.08.2017
Переможці конкурсу «Село: кроки до розвитку» у Вінницькій області
IMG_0761

16 серпня 2017 року у Вінницькій облдержадміністрації відбулося підбиття підсумків  конкурсу мікрогрантів для сільського населення «Село: кроки до розвитку» та оголошено 20 кращих проектів.
В урочистій атмосфері 20 переможців конкурсу отримали від ПАТ «МХП» сертифікати на фінансування свого проекту в розмірі до 40 000 гривень.

Далі >
11.08.2017
МХП налагоджує співпрацю із громадськими організаціями
icons media1

Усередині липня 2017 р. відбулася вже друга зустріч із представниками громадської природоохоронної організації «Національний екологічний центр України» (НЕЦУ) та Мережі «Банквотч» (CEE Bankwatch Network). 

Далі >
07.08.2017
Екологічний форум у Ладижині за участю МХП
forum

3 серпня у Ладижині Вінницької області відбувся перший екологічний форум. Захід зібрав більш ніж півсотні учасників – представників крупного бізнесу і громадськості регіону.  

Далі >
01.08.2017
Переможці конкурсу «Село. Кроки до розвитку» у Черкаській області
selo.kroky

1 серпня 2017 року в конференц-залі готелю «Оптіма» у м. Черкаси відбулося підбиття підсумків конкурсу міні-грантів для сільського населення «Село: кроки до розвитку». Під час заходу оголошено 25 найкращих проектів. 

Далі >
09.06.2017
Міжнародний фестиваль OPERAFEST-TULCHYN
opera_1

На Вінниччині відбувся перший міжнародний фестиваль OPERAFEST-TULCHYN, який тривав 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині. Захід організовано за підтримки народного депутата України Миколи Кучера та головного спонсора – ПАТ «МХП».

Далі >
12.04.2017
Конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку» тепер і у Вінницькій області
Selo_2_front

11 квітня 2017 року в Вінницькій облдержадміністрації відбулася прес-конференція, на якій було презентовано соціальний проект «Село. Кроки до розвитку». Під час конференції відбулось підписання Меморандуму «Про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт». 

Далі >
05.04.2017
МХП та ГО «Ладижинська громадська рада» підписали Меморандум про створення комунікаційної платформи
icon

4 квітня 2017 року у Ладижині між ПАТ «МХП» та ГО «Ладижинська громадська рада» був підписаний Меморандум про створення комунікаційної платформи «Влада — Господарський сектор — Громада За чисте виробництво». 

Далі >
24.10.2016
МХП – переможець конкурсу «Екологічна якість та безпека»
nagrada

19 жовтня 2016 під час відкриття Міжнародного форуму GREEN MIND відбулося урочисте нагородження конкурсантів-фіналістів ХV Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека». 

Далі >
30.08.2016
МХП вітає рішення Нідерландського Комітету з питань Рекламного кодексу
book

9 серпня 2016 р., Комітет з питань рекламного кодексу прийшов до висновку, що реклама дійсно порушила положення статті 2 Нідерландського кодексу про рекламу. Комітет дав рекомендацію Партії тварин та GUE/NGL (одна зі сторін, зазначена в рекламному оголошенні) більше не проводити рекламну кампанію таким чином.

Далі > Завантажити >
21.06.2016
П’ята річниця «Трактор-фесту» в «Урожаї»
TF_1

17 червня в «Урожаї» відбувся традиційний фестиваль тракторних перегонів «Трактор-фест». У 2016 році фестиваль відзначав п’яту річницю свого проведення. Подія відбулася в Яблунівці Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.  

Далі >
14.04.2016
Безкомпромісний Мама-контроль від ТМ «Наша Ряба»
icon

Більше 5 000 мам піклуються про якість «Нашої Ряби» і годують цією курочкою своїх діток.

Це – сильний аргумент, адже безкомпромісність мам до безпеки своїх дітей – безсумнівна.

Ці історії життєві, їм віриш з першого слова. А ще - вони сповнені материнської любові, тому дуже зворушливі...

Далі >
11.04.2016
Green office в МХП
icon

Кожен з нас, не виходячи з офісу та виконуючи свої щоденні обов’язки, може зробити свій внесок у збереження навколишнього середовища – і саме це кожному з нас допомагає реалізувати компанія.

Далі >
07.04.2016
Меморандум про співпрацю між Gezondheid Dienst voor Dieren B.V. (GD) (Нідерланди) і ПАТ «Миронівський хлібопродукт»
book

17 березня 2016 року в Києві компанія Gezondheid Dienst voor Dieren B.V. (GD) (Нідерланди) і ПАТ «Миронівський хлібопродукт» підписали Меморандум про співпрацю. Gezondheid Dienst voor Dieren B.V. (GD) (Нідерланди) - інноваційна голландська компанія, відома не лише на нідерландському, а й на міжнародному ринку. Організація відіграє провідну роль у галузі охорони здоров'я тварин, ветеринарії та тваринництва.

Далі > Завантажити >
25.03.2016
МХП знову обирає трактори Fendt
book

Прес-служби ПАТ «Миронівський хлібопродукт» і компанії «АСА «Астра» повідомляють про те, що в березні 2016 року МХП придбав 16 тракторів Fendt 936 Vario-Power на загальну суму понад 3 млн євро.

Далі >
14.01.2016
Fitch: зміни податкового кодексу України нейтральні для рейтингів Кернела і МХП
book

Fitch Ratings-Москва / Лондон-14 січня 2016 Fitch Ratings відзначає, що недавні зміни податкового режиму України відносно сільськогосподарських виробників нейтральні для рейтингів Kernel Holding S.A. («Кернел») і MHP S.A. («МХП»), які знаходяться на рівні «CCC».

Далі > Завантажити >
15.12.2015
ЄБРР надає новий кредит «Миронівському хлібопродукту»
book

ЄБРР надасть кредит до $85 млн. провідному українському сільськогосподарському виробнику ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (група компаній «МХП»). Кошти кредиту будуть використані для розвитку та розширення групи.

Далі > Завантажити >
29.10.2015
Екологічна відзнака МХП
book

27 жовтня 2015 року під час відкриття Міжнародного форуму GREEN MIND відбулося урочисте нагородження конкурсантів-фіналістів ХIV Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпечність».

Далі > Завантажити >
18.09.2015
Fitch підтвердило рейтинг MHP S.A., Україна, на рівні «CCC»
icons media3

Fitch Ratings-Москва/Лондон-17 вересня 2015 р. Fitch Ratings підтвердило на рівні  «CCC» довгострокові рейтинги дефолту емітента («РДЕ») в іноземній та національній валютах  MHP S.A., українського виробника м’яса птиці (далі – «МХП»).

Далі >
17.07.2015
Верховна Рада зберегла спецрежим застосування ПДВ для аграріїв
icons media3

16 липня Верховна Рада України прийняла в цілому закон № 2173а «Про внесення змін у Податковий кодекс України відносно вдосконалення адміністрування податку на додану вартість».

Далі > Завантажити >
23.06.2015
Річна інформація емітента цінних паперів за 2014 рік
icons media3

MHP S.A. (“МХП” або “Компанія”), одна з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, сьогодні оголошує про операційні результати своєї діяльності за третій квартал і дев’ять місяців 2015 року, що закінчилися 30 вересня 2015 р.

Далі > Завантажити >
26.03.2015
Moody's понизив рейтинг України до Са з негативним прогнозом
icons media3

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило суверенний борговий рейтинг України c« Caa3 »до« Ca », з негативними очікуваннями

Далі >
20.02.2015
Fitch після суверенного переглянув рейтинги українських компаній
icons media3

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings після зниженняя довгострокового суверенного рейтингу України в іноземній валюті до рівня «СС» переглянув довгострокові рейтинги провідних українських компаній. Серед них - НАК «Нафтогаз України», «Метінвест», ДТЕК, Ferrexpo, а також найбільші агрохолдинги: «Кернел», «Авангард», МХП і «Укрлендфармінг».

Далі >