31.03.2020
Розминка мозку під час карантину: «Наша Ряба» у пошуках креативного рішення для презентації нового продукту «Секрети Шефа»
розімни мозок

  Команда бренду «Наша Ряба» оголошує конкурс для кращих зі світу креативу, щоб спільними зусиллями зробити кулінарний переворот і нестандартно представити публіці свій новий продукт «Секрети Шефа» у роздрібній мережі.

Далі >
23.12.2019
МХП задає глобальні екологічні тренди: перша черга найбільшого в світі високотехнологічного біогазового комплексу введена в експлуатацію

У грудні 2019 року агроіндустріальний холдинг МХП в межах реалізації своєї стратегії сталого розвитку ввів в експлуатацію першу чергу комплексу з виробництва біогазу «Біогаз Ладижин» встановленої енергетичної потужності 12 МВт. Об’єкт знаходиться неподалік м. Ладижин — в селі Василівка Тульчинського району Вінницької області. Проект будівництва біогазового комплексу ВП «Біогаз Ладижин» реалізовується в дві черги із запланованою встановленою енергетичною потужністю 24 МВт, що робить його найбільшим біогазовим комплексом з переробки органічних відходів від курчат-бройлерів в світі. 

Далі >
20.12.2019
МХП презентував революційний проект модернізації власної енергетичної системи Energy Storage & Smart Grid

В Україні розпочав роботу дискусійний клуб Energy Discussion Platform, що залучить до відкритого обговорення інноваційних проектів в енергетиці провідних експертів, представників влади та бізнесу, вітчизняних та міжнародних фахівців з питань сталого розвитку та екологічно чистих джерел відновлювальної енергії. Перша дискусія відзначилася презентацією революційного проекту агроіндустріального холдингу МХП. 

Далі >
20.12.2019
У Києві вручили «екооскар»: МХП серед лауреатів

16 грудня в Києві на форумі стейкхолдерів «зелених» змін «ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ-2019» вручили нагороди за кращі екологічні кейси в бізнесі, громадській діяльності та державному секторі. Одне з підприємств Групи МХП — «Миронівський завод з виготовлення круп і комбікормів» — було нагороджено за проект переробки зернових і олійних відходів виробництва в брикети.

Далі >
17.12.2019
МХП приєднався до індустріальної ініціативи за участю FAO ООН та ЄБРР з виробництва курятини без антибіотиків

З початку 2020 року дві птахофабрики агроіндустріального холдингу МХП приєднуються до постійного моніторингу залишків інгібіторів і токсинів у кормах, воді, кінцевій продукції та продуктах життєдіяльності птиці протягом всього циклу її вирощування. Цей проект з контролю вирощування птиці без застосування антибіотиків буде реалізований на найбільших виробничих майданчиках холдингу в Україні — ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «Вінницька птахофабрика».

Далі >
16.12.2019
Комісія Черкаської обласної держадміністрації з участю екоактивістів встановила непричетність підприємств МХП до забруднення довкілля в області

Забруднення довкілля у Канівському та Черкаському районах не пов’язане з виробничою діяльністю підприємств ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», які працюють на території області — ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ДП «Перемога Нова».

Далі >
05.12.2019
МХП впроваджує нову культуру партнерства з громадами

Агроіндустріальний холдинг МХП запускає власний Благодійний фонд «МХП – Громаді», діяльність якого поширюватиметься на території присутності підприємств з метою сприяння комплексному розвитку територіальних громад і для підвищення рівня свідомості громадян. Про це повідомив заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко.  

Далі >
04.12.2019
За 10 місяців 2019 року МХП інвестував в соціальні та інфраструктурні проекти для розвитку громад 132,6 млн грн

Підприємства агроіндустріального холдингу МХП інвестували 132,6 млн грн протягом 10 місяців 2019 року в соціальні та інфраструктурні проекти для розвитку громад та соціальної підтримки їх мешканців у 14 регіонах України.

Далі >
03.12.2019
Свято готується! «Наша Ряба» обіцяє всім смачний Новий рік та святкові сюрпризи
Наша Ряба превью

 Улюблена мільйонами українців «Наша Ряба» розпочинає підготовку до смачних новорічних свят для кожної родини. Протягом місяця торгова марка  проводитиме наймасштабнішу новорічну кампанію «Свято готується!», що охопить усі міста країни. «Наша Ряба» потурбувалася про те, щоб на Новий рік і Різдво у кожній оселі насолоджувалися стравами за славетними традиціями. Україна має неповторні, феєричні за своїми смаками рецепти.

Далі >
25.11.2019
Експерти FAO навели як приклад політику Групи МХП щодо зниження використання антибіотиків
FAO

 Політика агроіндустріального холдингу МХП є найкращим прикладом скорочення використання антибіотиків у виробництві продуктів харчування. Про це розповіли експерти на пресконференції, яку організувала в Києві Продовольча та сільськогосподарська організація ООН до Всесвітнього тижня поінформованості про антибіотики.

Далі >
14.11.2019
МХП створює групу компаній для трансформації бізнесу

Агроіндустріальний холдинг МХП створює групу компаній для трансформації бізнесу.

Про це заявив голова правління холдингу Юрій Косюк.
За його словами, щоб бути конкурентним на світовому ринку, бізнес має все більше йти в діджиталізацію виробництва і застосовувати сучасні технології для управління бізнес-процесами.
 
Далі >
17.10.2019
Прийми рішення на користь природи! Як пройшов #GREENCHALLENGE від МХП та ICTV
блогеры 1

Нещодавно МХП в рамках проекту «ТОП-100 блогерів України», який проводить телеканал ICTV, провів #GreenChallenge. Ведучий програми «Ранок у великому місті» Антон Равицький щоденно, протягом 21 дня розповідав, як можна дбати про довкілля. 

Крім того, ведучий пропонував прийняти рішення на користь природи та приєднатися до нового способу життя. 
Далі >
16.10.2019
18 листопада на запрошення МХП Київ відвідає Кен Сігал
segall

 18 листопада 2019 року на запрошення МХП Київ відвідає Кен Сігал – людина-легенда, гуру дизайну, який був креативним директором Apple більш ніж 12 років. 

Далі >
16.10.2019
На Українсько-ізраїльському інноваційному саміті МХП представить свій проєкт з моніторингу емоційного стану співробітників
Израильский саммит

Робоча група проєкту агроіндустріального холдингу МХП з моніторингу емоційного стану  співробітників на основі штучного інтелекту представить отримані  під час дослідження результати на Українсько-ізраїльському інноваційному саміті, який відбудеться у Києві в межах Ізраїльського тижня інновацій в Україні.

Далі >
10.10.2019
МХП приєднався до впливового бізнес-об'єднання Американська торговельна палата
АТП

Агрохолдинг МХП отримав членство в об'єднанні найбільших українських і міжнародних компаній — Американській торговельній палаті.

Далі >
07.10.2019
Аграрії заявляють про збитки через діяльність «Укрзалізниці»

 ТОВ «Катеринопільський елеватор» Групи МХП та ПАТ «Сумський завод продтоварів» звернулися до правоохоронних органів через факт зникнення понад 80 тонн соняшникової олії під час транспортування залізницею.

Далі >
07.10.2019
МХП системно підтримує освітні проекти в Україні
Освіторія

П’ятого жовтня 2019 року відбулась церемонія нагородження найкращих вчителів України «Global Teacher Prize Ukraine», яку проводить громадська спілка «Освіторія». МХП (Миронівський хлібопродукт) вже традиційно підтримує проекти в сфері освіти, зокрема, і «Global Teacher Prize Ukraine».

Далі >
05.10.2019
Юрій Косюк – «Новатор» у рейтингу «ТОП-25 найефективніших менеджерів України»
ЮА

 Засновник, Голова правління агроіндустріального холдингу МХП («Миронівський хлібопродукт») Юрій Косюк – «Новатор» у рейтингу «ТОП-25 найефективніших менеджерів України» за версією видання «Дело.ua». В номінації «Новатор» представлені топ-менеджери, які, слідуючи глобальним процесам, найбільш швидко та ефективно впроваджують інновації на своїх підприємствах.

Далі >
04.10.2019
3 підприємства МХП отримали звання соціально відповідальних інвесторів на «Селі Року 2019»
Село Року

 На Церемонії нагородження «Село Року 2019» від «Сільського Ревізора» 3 підприємства «Миронівського хлібопродукту» (МХП) отримали звання соціально відповідального інвестора. Серед них «Перемога Нова» (с. Тубільці), «Зернопродукт МХП» (с. Краснопілка) і «Захід-Агро МХП» (знаходиться поблизу с. Сопошин).

Далі >
04.10.2019
МХП серед лідерів рейтингу «ТОП-20 кращих роботодавців України»

 Агроіндустріальний холдинг МХП, який заснував і очолює відомий український бізнесмен Юрій Косюк, увійшов до рейтингу «ТОП-20 кращих роботодавців України» від всеукраїнського ділового видання «Власть денег».

Далі >
06.09.2019
Radar Tech, Agrohub і МХП оголосили результати MHP accelerator 2.0
акселератор 1

 5 вересня 2019 року відбувся фінальний Demo Day другого акселератора аграрних інновацій MHP accelerator, в рамках якого Radar Tech, Agrohub і МХП назвали результати програми. Переможцями стали команди Khmarka і QRSmarty, які отримали сертифікат на комерційний запуск з МХП. Крім того, ще 6 команд акселератора продовжать активну роботу з агрохолдингом.

Далі >
05.09.2019
Європейська Бізнес Асоціація надала повноправне членство агрохолдингу МХП

Агроіндустріальний холдинг МХП одержав повноправне членство у впливовому бізнес-співтоваристві Європейська Бізнес Асоціація.

 

Далі >
02.09.2019
МХП готує перші поставки м'яса курки на ринок Японії
Мясо птицы. Япония

 Агроіндустріальний холдинг МХП розпочав узгодження детальних товарних позицій та особливостей їхнього фасування з майбутніми імпортерами його продукції на японський ринок. Ця можливість з'явилася після узгодження ветеринарних сертифікатів між компетентними органами України та Японії.

Далі >
24.04.2019
Рейтинг ТОП-20 від видання «Власть денег»: МХП – найбільш екологічно чисте підприємство українського агросектору

 Ділове видання «Власть денег» включило агроіндустріальний холдинг МХП до фірмового рейтингу «ТОП-20 кращих екологічних програм, здійснюваних в Україні вітчизняними та закордонними компаніями». Дослідження визначило кращих виробників у різних секторах економіки. За екологічною чистотою МХП назвали лідером аграрної галузі України.

http://www.dsnews.ua/vlast_deneg/top-20-luchshih-eko-programm-kompaniy-22042019230500

Далі > Завантажити >
19.02.2019
Експерти і претенденти HeadHunter назвали МХП одним із найпривабливіших роботодавців українського агросектору

Агроіндустріальний холдинг МХП за результатами опитування претендентів і провідних експертів, проведеного міжнародним кадровим порталом «HeadHunter Україна», увійшов до галузевого ТОП-10 кращих роботодавців країни 2018 року.

У межах цього дослідження організатори вивчили думку респондентів, аби визначити, що цінують претенденти в роботодавцеві, на що звертають увагу під час вибору компанії та хто з роботодавців є найпривабливішим на ринку праці. Враховували думки як тих, хто шукає роботу, так і експертів у співвідношенні ваги оцінки 60/40.

Як зазначає HeadHunter, оцінюючи роботодавців, експерти враховували прозорість і соціальну відповідальність бізнесу, рівень зрілості HR-функції в компанії, розвиненість системи навчання та корпоративної культури, репутацію роботодавця, соціальні гарантії для працівників, турботу роботодавця про співробітників, їхнє залучення в бізнес.

Претенденти так само зазначають, що під час вибору компанії-роботодавця звертають увагу на її стабільність, корпоративну культуру та соціальну відповідальність, розміщення офісу, цінують наявність іноземних інвестицій або міжнародного капіталу, враховують звіти, відгуки та коментарі про компанію у відкритих джерелах, беруть до уваги галузеву належність компанії.

Далі >
08.08.2018
Оновлено. Офіційна позиція компанії МХП

Щодо ситуації, яка виникла внаслідок некоректного висвітлення діяльності МХП у матеріалі видання «Бізнес медіа» від 6.08.2018 під заголовком «Наша Ряба» возглавила мировой рейтинг самых опасных для человека предприятий». В зазначеному матеріалі були подані недостовірні факти щодо результатів дослідження FAIRR Initiative. Матеріал з некоректними висновками без офіційної інформації з боку МХП поширив ряд онлайн-медіа.

 

Далі > Завантажити >
03.07.2018
Нефінансовий звіт МХП: підсумки 2017 року
Нефінансовий_Звіт_зобр.

Компанія МХП впевнено крокує в напрямі лідерства в агросфері, активно впроваджує інновації і розширює масштаби своєї діяльності, керуючись ключовими принципами сталого розвитку для досягнення продовольчої безпеки, екологічної стійкості, збереження довкілля та розвитку громад і країни в цілому. 

Далі > Завантажити >
25.05.2018
МХП анонсував запуск оновленої програми для молоді «МХП СТАРТ»

Агроіндустріальний холдинг МХП продемонстрував яскраве відео на підтримку запуску оновленої програми для молодих фахівців — «МХП СТАРТ».
Головні герої нового ролика — молоді люди найрізноманітніших професій, об'єднані однією метою: заряджати цей світ, віддавати йому частинку себе, своїх знань і енергії. Це відображення сучасної аграрної галузі, інноваційної та ефективної, причому не тільки «на камеру»: в деяких епізодах знялися реальні співробітники МХП.

Далі >
02.03.2018
МХП проти наклепу: офіційна позиція компанії щодо розміщеної інформації про ТОВ «Вінницька птахофабрика»

28 лютого 2018 року онлайн-видання «Аргументум» опублікувало матеріал про діяльність одного з підприємств Групи МХП. Публікація демонструє ознаки відвертої сфабрикованої брехні, направленої на нанесення шкоди діловій репутації підприємства ТОВ «Вінницька птахофабрика», всієї Групи МХП та окремих осіб. 

 

Компанія у відповідь надала власну офіційну позицію щодо наклепу та інформаційної війни, яка відкрито ведеться проти МХП на численних ресурсах

Далі >
19.12.2017
МХП – роботодавець-2017 в агросекторі за версією трьох рейтингів
МХП - лучший работодатель 2017

Український агрохолдинг МХП – в ТОПі трьох рейтингів «Кращий роботодавець»:
• перше місце в номінації «HR-експансія» та шосте місце в номінації «Стабільний розвиток» в журналі «Бізнес»;
• кращий роботодавець агросектору за версією «Фокусу»;
• єдина агропромислова компанія у списку ТОП-20 кращих «Рейтингу роботодавців України» міжнародного кадрового порталу HeadHunter.
 

Далі >
12.12.2017
Четвертинівка сказала «так» розширенню співпраці з Вінницькою птахофабрикою

11 листопада 2017 р. у с. Четвертинівка Тростянецького р-ну Вінницької обл. пройшли громадські слухання щодо розробки дозвільної документації для будівництва бригади по вирощуванню курчат-бройлерів Вінницької птахофабрики, що входить до Групи МХП. 

Далі >
27.11.2017
МХП переміг на Всеукраїнському конкурсі «Екологічна якість та безпека»
Диплом за экологию

21 листопада 2017 в Києві на Міжнародному форумі INNOVATION MARKET привітали переможців 16-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека». У номінації «Розвиток більш чистих технологій виробництва» перемогу здобуло ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Нагороду отримував Олександр Семенець, головний еколог компанії. 

Далі >
27.11.2017
Корпоративний журнал МХП отримав гран-прі на конкурсі корпоративних медіа
Диплом журнала МХП

7 листопада у Radisson Blu Hotel у Києві відбулось нагородження кращих корпоративних видань України. Організатор заходу – Асоціація корпоративних медіа України.
Конкурс проходить дванадцятий рік поспіль. Цього року журі розглядало 108 корпоративних проектів, що змагались у двадцяти категоріях.
 

Далі >
17.11.2017
Зустріч представників МХП і громадськості у Соціальному центрі МХП, м. Ладижин
icons media1

16 листопада у м. Ладижин відбулась зустріч представників МХП з громадськими організаціями та місцевими активістами.  

Далі > Завантажити >
07.11.2017
Новий образ МХП – сучасне бачення зі збереженням історії компанії
logo_new_MHP

Група МХП вперше провела оновлення логотипу та фірмового стилю компанії.
Новий знак – це трансформація історичного елементу – «млин», який був присутній у логотипі компанії ще з 1998 року. Оновлений млин став сучасним, мінімалістичним, але зберіг автентичність першого знаку, а разом з ним і історію компанії.
 

Далі >
10.10.2017
МХП долучився до Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC)
unic

Прозорість ведення бізнесу, висока репутація відповідальної компанії, міцна корпоративна та ділова етика, лідерські позиції на ринку через чесну конкуренцію якісною продукцією – незмінна філософія групи компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» від дня заснування й до сьогодні. 

Далі >
09.10.2017
МХП спільно з Radar Tech запускає масштабний проект з пошуку та підтримки стартапів
Radar_Tech

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» і технологічний кластер Radar Tech запускають спільний інноваційний акселератор для пошуку та розвитку стартапів у різних напрямках.

Далі >
19.09.2017
Прозорість ведення бізнесу: МХП виграв суд проти німецького телеканалу
icons media1

Провідний український агрохолдинг МХП, який чітко дотримується принципів максимальної прозорості і відкритості при веденні бізнесу, виграв суд проти німецького телеканалу.  

Далі >
13.09.2017
Антикорупційна політика МХП
коррупция

У 2017 році ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (далі – Компанія) впровадила Антикорупційну політику відповідно до чинного антикорупційного законодавства України, а також з урахуванням найкращих міжнародних практик. 

Далі >
18.08.2017
Переможці конкурсу «Село: кроки до розвитку» у Вінницькій області
IMG_0761

16 серпня 2017 року у Вінницькій облдержадміністрації відбулося підбиття підсумків  конкурсу мікрогрантів для сільського населення «Село: кроки до розвитку» та оголошено 20 кращих проектів.
В урочистій атмосфері 20 переможців конкурсу отримали від ПАТ «МХП» сертифікати на фінансування свого проекту в розмірі до 40 000 гривень.

Далі >
11.08.2017
МХП налагоджує співпрацю із громадськими організаціями
icons media1

Усередині липня 2017 р. відбулася вже друга зустріч із представниками громадської природоохоронної організації «Національний екологічний центр України» (НЕЦУ) та Мережі «Банквотч» (CEE Bankwatch Network). 

Далі >
07.08.2017
Екологічний форум у Ладижині за участю МХП
forum

3 серпня у Ладижині Вінницької області відбувся перший екологічний форум. Захід зібрав більш ніж півсотні учасників – представників крупного бізнесу і громадськості регіону.  

Далі >
01.08.2017
Переможці конкурсу «Село. Кроки до розвитку» у Черкаській області
selo.kroky

1 серпня 2017 року в конференц-залі готелю «Оптіма» у м. Черкаси відбулося підбиття підсумків конкурсу міні-грантів для сільського населення «Село: кроки до розвитку». Під час заходу оголошено 25 найкращих проектів. 

Далі >
09.06.2017
Міжнародний фестиваль OPERAFEST-TULCHYN
opera_1

На Вінниччині відбувся перший міжнародний фестиваль OPERAFEST-TULCHYN, який тривав 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині. Захід організовано за підтримки народного депутата України Миколи Кучера та головного спонсора – ПАТ «МХП».

Далі >
12.04.2017
Конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку» тепер і у Вінницькій області
Selo_2_front

11 квітня 2017 року в Вінницькій облдержадміністрації відбулася прес-конференція, на якій було презентовано соціальний проект «Село. Кроки до розвитку». Під час конференції відбулось підписання Меморандуму «Про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт». 

Далі >
05.04.2017
МХП та ГО «Ладижинська громадська рада» підписали Меморандум про створення комунікаційної платформи
icon

4 квітня 2017 року у Ладижині між ПАТ «МХП» та ГО «Ладижинська громадська рада» був підписаний Меморандум про створення комунікаційної платформи «Влада — Господарський сектор — Громада За чисте виробництво». 

Далі >
24.10.2016
МХП – переможець конкурсу «Екологічна якість та безпека»
nagrada

19 жовтня 2016 під час відкриття Міжнародного форуму GREEN MIND відбулося урочисте нагородження конкурсантів-фіналістів ХV Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека». 

Далі >
30.08.2016
МХП вітає рішення Нідерландського Комітету з питань Рекламного кодексу
book

9 серпня 2016 р., Комітет з питань рекламного кодексу прийшов до висновку, що реклама дійсно порушила положення статті 2 Нідерландського кодексу про рекламу. Комітет дав рекомендацію Партії тварин та GUE/NGL (одна зі сторін, зазначена в рекламному оголошенні) більше не проводити рекламну кампанію таким чином.

Далі > Завантажити >
21.06.2016
П’ята річниця «Трактор-фесту» в «Урожаї»
TF_1

17 червня в «Урожаї» відбувся традиційний фестиваль тракторних перегонів «Трактор-фест». У 2016 році фестиваль відзначав п’яту річницю свого проведення. Подія відбулася в Яблунівці Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.  

Далі >
14.04.2016
Безкомпромісний Мама-контроль від ТМ «Наша Ряба»
icon

Більше 5 000 мам піклуються про якість «Нашої Ряби» і годують цією курочкою своїх діток.

Це – сильний аргумент, адже безкомпромісність мам до безпеки своїх дітей – безсумнівна.

Ці історії життєві, їм віриш з першого слова. А ще - вони сповнені материнської любові, тому дуже зворушливі...

Далі >