ЄБРР надає новий кредит «Миронівському хлібопродукту»

15.12.2015

ЄБРР надасть кредит до $85 млн. провідному українському сільськогосподарському виробнику ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (група компаній «МХП»). Кошти кредиту будуть використані для розвитку та розширення групи.

 

Група компаній «МХП» планує використати кредит Банку для розвитку свого зернового та кормового бізнесу в Україні, а саме запуску нового заводу з переробки сої та розширення сільськогосподарської діяльності. Частина фінансування ЄБРР буде використана для придбання сучасного сільськогосподарського обладнання, що сприятиме зменшенню витрат і підвищенню ефективності використання ресурсів.

 

Заснована у 1998 р. група компаній «МХП» є великим вертикально інтегрованим виробником зернових, кормів та м’яса птахів в Україні, що стабільно зростає протягом усіх цих 17 років. Накопичені «МХП» за ці роки знання і досвід будуть передані нещодавно придбаній сільськогосподарській групі «Захід-Агро», що розташована у Західній Україні, з приділенням першочергової уваги підвищенню врожайності та передачі навичок місцевим сільськогосподарським підприємствам. В рамках цього проекту «МХП» також планує впроваджувати сталі методи вирощування сільськогосподарських культур і встановлювати вищі стандарти управління сільськогосподарськими підприємствами.

 

«Як один з найбільших інвесторів в український агробізнес, ми вважаємо важливим надання підтримки компаніям, що намагаються зростати у цих найскладніших для країни обставинах. Цей сектор є рушійною силою економіки країни, і наша стратегія полягає в сприянні його зростанню та збільшенню конкурентоспроможності шляхом співробітництва з такими компаніями, як «МХП»», - сказав Директор відділу агробізнесу ЄБРР Жіль Меттеталь.

 

Генеральний директор групи компаній «МХП» Юрій Косюк сказав: «Незважаючи на складні часи в Україні, «МХП»  продовжує розвиватися.  Ми розуміємо що розвиток сільгоспсектору у нашій країні важливий, як  ніколи. Інвестиції  у нові виробничі потужності, створення нових робочих місць, прозорість та відповідальність за те, що ми робимо сьогодні і будемо робити завтра – це визначальні фактори успіху як для «МХП», так і для всієї України».

 

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Станом на 1 жовтня 2015 р. Банк загалом виділив та узяв на себе зобов’язання щодо виділення понад €11 млрд. в рамках 347 проектів у країні.

####

Мета ЄБРР, який належить 64 країнам і двом міждержавним установам, полягає в підтримці розвитку ринкової економіки і демократії. Відвідайте наш веб-сайт, а також сторінки у Фейсбуці та Твіттері.

 

pdf EBRD_rus  Завантажити >
pdf EBRD_ukr  Завантажити >
pdf EBRD_release_eng  Завантажити >

Все новости