Фахівці у сфері птахівництва про майбутні плани на Perutnina Ptuj

13.11.2018

«Для подальшого розвитку та конкурентоспроможності на вимогливому світовому ринку Perutnina Ptuj потребує потужного стратегічного партнера в галузі, який готовий зміцнити існуючу бізнес-модель, інвестувати в розвиток і технології, а також розвивати сильні бренди компанії», – заявив Тибор Шимонка, голова правління Perutnina Ptuj.

 

Д-р Джон Річ, невиконавчий директор МХП, звернув увагу, що одним із ключових планів МХП є інвестування приблизно 200 мільйонів євро протягом найближчих чотирьох-п'яти років, головним чином у виробничу базу компанії Perutnina Ptuj. Інвестиції дозволять модернізувати обладнання та технології, щоб вони відповідали провідному рівню галузі. Це відновлення, модернізація та розширення тваринництва селекціонерами та посилення розвитку відповідно до основних принципів сталого функціонування та підтримки місцевих громад. Компанія також інвестує у розвиток впізнаваних брендів Perutnina Ptuj.

 

Д-р Джон Річ прямо відповів на запитання, поставлені фермерами: «Ми будемо підтримувати вже встановлену модель вертикальної інтеграції: від домашнього птахівництва, яким займаються вітчизняні фермери, до заводів та мереж збуту. Наша бізнес-модель також базується на повній вертикальній інтеграції: від ферми до розгалудження процесів, де нічого не відбувається випадково».

 

МХП має намір зміцнити відносини з усіма співвласниками, які допомогли побудувати компанію, а також сильні та надзвичайно популярні марки Perutnina Ptuj, включаючи чинне керівництво, співробітників, фермерів та інших ділових партнерів у регіоні.

 

Крім того, д-р Річ зазначив, що м'ясо та продукти MHP відповідають найвищим міжнародним стандартам якості та що метою не є імпортування м'яса, виробленого в Україні, на словенський та інші ринки Південно-Західної Європи. З оголошеними інвестиціями компанія має намір зміцнити та розвинути процеси вирощування та виробництва у Словенії та країнах, де Perutnina Ptuj створила вертикально організоване виробництво. Є глибоке переконання, що за рахунок інвестицій у Словенії  можна збільшити обсяги продажів продукції Perutnina Ptuj на існуючих ринках, таких як Словенія, Сербія, Хорватія та Боснія і Герцеговина, водночас компанія  шукатиме нові потенційні можливості на інших ринках, особливо на західноєвропейських.

 

Плани розвитку птахівництва у Птуї були схвалені фермерами після зустрічі: «Раді, що після презентації потенційного нового власника керівництвом Perutnina Ptuj ми також зустрілися з керівництвом МХП, яке представило своє бачення розвитку Perutnina Ptuj та інвестування в селекційну базу. Тішимося, що подальший розвиток і розширення птахівництва в Словенії є гарантованим», заявив Андрій Ткалець, директор кооперативу птахівництва міста Птуй.

 

МХП вже отримав схвалення регулюючих органів в Австрії, Македонії, Сербії та Румунії. Очікується лише підтвердження Словенського Агентства з питань захисту конкуренції.

pdf Фахівці у сфері птахівництва про майбутні плани на Perutnina Ptuj  Завантажити >

Все пресс-релизы