Офіційна заява агроіндустріального холдингу МХП («Миронівський хлібопродукт») щодо оприлюдненої інформації АМКУ

12.11.2019
12.11.2019 року Антимонопольний комітет України оприлюднив на офіційному сайті інформацію про схвалення Звіту про  результати дослідження ринку курятини у 2016-2018 роках. На думку АМКУ, «Миронівський хлібопродукт» практикує обмежувальну торгову політику щодо дистриб’юторів, субдистриб’юторів та партнерів. Крім того, АМКУ, вважає, що МХП зловживає монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що відображено в  підвищенні цін на курятину у липні-серпні 2017 року. 
 
Висловлюємо офіційну позицію МХП щодо даної ситуації:
 
1. Агроіндустріальний холдинг МХП у своїй діяльності чітко дотримується діючого законодавства України, в тому числі і Закону України «Про захист економічної конкуренції».
2. Протягом трьох останніх років МХП активно підтримує комунікації з АМКУ, оперативно надаючи всю необхідну інформацію у відповідності з офіційними запитами або вимогами комітету.
3. МХП максимально сприяє та сприятиме посадовим особам АМКУ в проведенні об’єктивного та всебічного розслідування та надаватиме необхідні дані.
4. В офіційно опублікованих на сайті АМКУ Річних звітах за 2017 та 2018 роки, АМКУ не визначає МХП, як компанію, яка має монопольне (домінуюче) становище на ринку реалізації м’яса курячого.  
5. Звертаємо увагу на те, що МХП діє в межах законодавства України та Торгової політики МХП при дистрибуції курятини, та ніколи своїми діями не обмежувало права інших учасників ринку вільно обирати собі партнерів, а також не нав’язувало іншим учасникам ринку власних правил поведінки. При цьому, підвищення цін на курятину у липні – серпні 2017 року відбулося з об’єктивних причин, про що було інформовано АМКУ у відповідях на Вимоги АМКУ. 
6. Усі попередні звинувачення, які приводить АМКУ у своєму повідомленні, МХП вважає безпідставними та необґрунтованими.
 
З повагою,
Прес-служба МХП
 

Все пресс-релизы