20.08.2019
За підсумками першого півріччя МХП інвестував у КСВ-проекти близько 62 млн грн

Агроіндустріальний холдинг МХП у першому півріччі поточного року інвестував у фінансування проектів у рамках програм корпоративної соціальної відповідальності та розвитку територій присутності майже 62 млн грн.

Лідируючі позиції зайняли інвестиції в розвиток дорожньої інфраструктури — 23,5 млн грн, а також підтримка освітньої сфери — 9 млн грн, що включає сприяння у розвитку шкіл, допомогу дитячим садкам, а також освітнім установам професійного профілю та ВНЗ.

Далі >
05.02.2019
Соціальні та інфраструктурні інвестиції МХП подвоїлися в 2018 році і перевищили 200 млн грн

Агроіндустріальний холдинг МХП в рамках проектів корпоративної соціальної відповідальності в 2018 році вдвічі збільшив обсяги соціальних та інфраструктурних інвестицій в регіонах присутності. Фінансові масштаби цих проектів перевищили 200 млн грн, повідомили в МХП.

«Найбільш вагомі проекти в сфері корпоративної соціальної відповідальності були реалізовані холдингом в сфері освіти – школи і дитячі садки, медицини, розвитку дорожньої та соціальної інфраструктури в регіонах присутності, а також інвестиції в соціальну інфраструктуру. Зараз, коли відбувається децентралізація, інвестиції в сільську місцевість – важливі як ніколи для підтримки місцевих громад», – розповіла Вікторія Нагірняк, керівник напряму «Корпоративна соціальна відповідальність» МХП.

Далі >