03.04.2020
Зміна дати публікації фінансових результатів
qwe

 MHP SE (LSE: MHPC) материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, оголошує про зміну дати публікації фінансових результатів за дванадцять місяців та 4 квартал 2019 р. з 8 квітня на 14 квітня 2020 року. 

Далі > Завантажити >
24.03.2020
Результати позачергових зборів акціонерів
qwe

 MHP SE (LSE: MHPC), материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, сьогодні оголошує про те, що на позачергових зборах акціонерів, які відбулися 24-го березня 2020 року о 09.00 ранку за адресою вулиця Зінас Кантер, Айя Тріада 3035 Лімасол, Кіпр, резолюцію було прийнято як звичайну резолюцію. 

Далі > Завантажити >
16.03.2020
Зміна дати публікації фінансових результатів
qwe

 MHP SE (LSE: MHPC) материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, головний офіс якої знаходиться в Україні, оголошує про зміну дати публікації фінансових результатів за дванадцять місяців та 4 квартал 2019 р. з 25 березня на 8 квітня 2020 року у зв’язку з поточними обставинами. 

Далі > Завантажити >
30.01.2020
Операційні результати діяльності Компанії за четвертий квартал та дванадцять місяців, що завершились 31 грудня 2019 року
qwe

 MHP SE (LSE: MHPC), материнська компанія провідної міжнародної агропромислової групи, головний офіс якої знаходиться в Україні, представляє операційні результати своєї діяльності за четвертий квартал та дванадцять місяців, що закінчились 31 грудня 2019 року. Надалі в цьому документі MHP SE, а також дочірні компанії – «МХП», «Компанія» або «Група».

Далі > Завантажити >
23.01.2020
Офіційна позиція Компанії щодо пташиного грипу в Україні (оновлення)
qwe

 Станом на 18 січня 2020 року у Вінницькій області зафіксовано випадок пташиного грипу (с. Бугаків  Немирівського району Вінницької області). Зараз виробнича команда спеціалістів та ветеринарів на потужностях МХП, слідують чіткому Плану щодо протидії пташиному грипу та вживають усіх необхідних заходів для запобігання потенційних спалахів на усіх виробничих майданчиках МХП. Також ми надаємо консультаційну підтримку птахівничим підприємствам (з виробництва столового яйця) у Вінницькій області для зміцнення їх біобезпеки.

Далі > Завантажити >
21.01.2020
Офіційна позиція агроіндустріального холдингу МХП («Миронівський хлібопродукт») у зв'язку з зареєстрованим випадком пташиного грипу у Вінницькій області
qwe

У зв'язку з реєстрацією 18.01.2020 р. випадку захворювання птиці на грип у Вінницькій області (с. Бугаків Немирівського району Вінницької області, ПП «Хутір») хочемо повідомити наступне:

Ми приймаємо усі необхідні заходи щодо недопущення спалахів захворювання на ТОВ «Вінницька птахофабрика» Групи МХП, що розташована також у Вінницькій області (Тростянецький район) та слідкуємо за рішенням засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Немирівській районній державній адміністрації, рішенням якої буде затверджено план з ліквідації захворювання, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.

Далі > Завантажити >