Ми цінуємо наших партнерів, які допомагають нам підтримувати наші позиції провідної агропромислової компанії на внутрішньому ринку, і продовжуємо розширювати присутність на міжнародному рівні, відкриваючи нові ринки і збільшуючи експорт.

Політика закупівель, інформація про реєстрацію та участь в електроних торгах на тендерному майданчику, правила поведінки постачальників Групи МХП доступні у розділі Постачання.

М'ясо птиці
Продажі

МХП – вертикально інтегрована компанія. Наша унікальна і стійка модель бізнесу дозволяє контролювати собівартість виробленої продукції.

Експорт

Управління експорту існує в структурі ПАТ «Миронівський хлібопродукт» з 2007 року. Основна діяльність відділу – експорт продуктів харчування на зарубіжні ринки.

Зернові та олійні
Закупівля

 МХП самостійно вирощує зернові та виробляє комбікорми. У кукурудзі МХП самозабезпечений на 100%, за потреби інші культури додатково закуповуються.

Продажі

Компанія «Миронівський хлібопродукт» пропонує для реалізації такі види зернових та олійних культур: кукурудзу, пшеницю, ячмінь, сою, горох та ріпак.

Франчайзинг

Компанія «Миронівський хлібопродукт» пропонує всім охочим зайнятися прибутковим сімейним бізнесом, взяти участь в проекті компанії з розвитку мережі сімейних м'ясних магазинів.

Тендери

Ми завжди готові до співпраці і запрошуємо вас взяти участь в наших тендерах. Ознайомитися з умовами участі і подати заявку ви можете у цьому розділі.

Юридична інформація

МХП – компанія, налаштована на максимально ефективну співпрацю, тому всі юридичні аспекти взаємодії з нашими партнерами – прозорі та перебувають у межах єдиного правового поля.

Для ознайомлення з основною юридичною інформацією перейдіть в цей розділ.

Детальніше…